לוגו שי להב

מה הסיפור

נעים מאוד, אני שי להב, לא ההוא ממופע הארנבות של ד"ר קספר, אלא שי להב ה-DJ, יוצר מוזיקה ובעיקר זה שגורם לאנשים לחייך ולשמוח כבר 23 שנים.

אנרגיה, תשוקה ושמחה אלו העולמות שלי, עולמות שנולדתי לתוכם כבן למשפחה מוזיקלית ושמחה. אמנם כילד, חוץ מלתופף על סירים לא עסקתי במוזיקה, אבל כנראה שגם אם אתה לא מודע לזה, זה זורם לך בדם.

איך הכול התחיל?
במשך 25 שנים פיתחתי קריירה ענפה בתחום הרפואה, והמוזיקה הייתה נטו תחביב, וכמו שאומרים "אי אפשר לדעת מאיפה זה יגיע" ככה זה התחיל.
הנסיקה הייתה בלתי צפויה והיא הגיעה רגע אחרי שתקלטתי כתחביב במסיבה של חברים.
מסתבר שבאותו הערב "עקבו" אחרי שניים עם משקפי שמש כהים ובחנו אותי, מפה לשם הדרך כבר הייתה פשוטה. ניגנתי בעשרות מסיבות, מועדונים ופסטיבלים בארץ ובחו"ל, נהניתי מכל רגע ושימחתי אלפי אנשים.

אחרי שנה שבה עבדתי גם בתחום הרפואה ובמשך ימי השבוע ביקרתי בעשרות חדרי ניתוח וגם ניגנתי ללא הפסקה בסופי שבוע ובעשרות מסיבות ומועדונים, החלטתי לעשות פסק זמן ולתת דגש על עולם הרפואה.
אבל אז הגיעה הקורונה והפכה את היוצרות.
ביחד עם שלומי(Hevi)  לוי הקמנו את בית הספר ג'וי סקול והתמחנו בלימודי דיג'יי והפקה מוסיקלית. לימדתי והעברתי קורסים וסדנאות לפרטיים, לקבוצות, לחברות, לפנימיות לנוער בסיכון ולמאות  תלמידים שהפכו תחת ידיי לדיג'יי מהמשובחים שיש והצטרפו לתעשיית המוזיקה.

אם יש לכם חלום, אם האצבעות מעקצצות לכם, אל תהססו ורוצו אתו.

אני כאן בשבילכם, כי גם תחביב יכול בסופו של דבר להפוך למקצוע.

 
 

 

 

שי להב מחזיק קונטרולר

תכלס למה כדאי לכם ללכת דווקא איתי:

קלטת

ניסיון

של 23 שנים

תקליט

קורס מקצועי

בו תלמדו למה ולא רק איך

מכונת הקלטה

כלים

מקצועיים ופרקטיים

תו מוזיקלי

חוויית לימודים

אישית בכל רגע נתון

תקראו את ההמלצות ותבינו 😊

לחצו כאן ונדבר
זמין בצ'ט לכל שאלה
DJ LAHAV - SCHOOL
מה המצב 👋
יש לכם שאלות?

תשלחו הודעה ונדבר בכיף
Call Now Button